Schoenendoos-actie in PolenSchoenendoos-actie in Polen

Tal van kinderen vulden in november een schoenendoos voor een kind in Polen, en versierden deze. Zo werden er vanuit onze gemeente meer dan 70 dozen ingezameld; wat een opbrengst. Samen met andere gemeentes leverde dit ruim 1000 dozen op. De afgelopen weken werden deze dozen naar Polen gebracht en uitgedeeld. Maria Dramountanis – een bekend gezicht in onze gemeente – was er bij. Ze stuurde onder meer deze foto’s en schrijft daar bij: “Een kleine impressie van onze schoenendoosreis. We zijn nog in Polen……. We gaan weer verder voor nog meer mooie ontmoetingen. Het is indrukwekkend en zeer intensief maar wat een energie krijg je er van. Verbonden in God en dat is prachtig

Ds. Sjaak Teuwissen

 

Zie ook:

https://www.deschakelbarendrecht.nl/nieuws/algemeen/59242/met-bijna-duizend-schoenendozen-naar-polen-met-extra-foto-s-foto-

 

You must be logged in to post a comment.