KLEDINGACTIE: GEWELDIGE OPBRENGST!KLEDINGACTIE: GEWELDIGE OPBRENGST!

Op 25 september heeft de diaconie na een lange periode weer een inzameling van kleding gehouden. Uiteraard gaat het dan om kleding, die nog goed bruikbaar is.

Blijkbaar heeft onze gemeente in de coronaperiode alles opgespaard, want de opbrengst was hoger dan ooit!

Hartelijk dank aan alle mensen, die de moeite hebben genomen om kleding te brengen. Sommigen hebben een bekende kerkganger  besteld, die in het bezit is van een aanhangwagentje. Hij kwam met een volle kar aanrijden! Prima idee om het zo te doen.

Al vele jaren is er een contact met het pastoraat Oude Noorden te Rotterdam. Dat is helaas wat weggezakt omdat men een aantal jaren lastig bereikbaar was. De bereikbaarheid is gelukkig weer op orde. Alles was zo geregeld en de kleding werd precies volgens afspraak opgehaald. Kijk naar de foto: de oogst is groot: de pakken liggen tot 3-hoog opgestapeld in de zaal van de Boomgaardkerk. Ze hebben er in het Oude Noorden een hele kluif aan om dit uit te stallen en aan te bieden voor gebruik. Daar kwamen ze voor. Ze zijn erg blij met dit resultaat.

Namens de diaconie

Frans de Jong

 

 

 

 

 

You must be logged in to post a comment.